توضیحات

گروه افرو در زمینه خدمات طراحی وب سایت، طراحی گرافیک وب سایت ، طراحی رابط کاربری و رابط تجربی و همچنین طراحی هویت بصری فعالیت دارد، با توجه به درخواست های متعدد مشتریان عزیز، گروه افرو علاوه بر خدمات ذکر شده مفتخر است نسبت به مشاوره تبلیغاتی و برندینگ سازمان ها، شرکت ها، اشخاص حقیقی و حقوقی گامی مؤثر ایفا کند. تقدیر و تشکر مشتریان محترم که در ادامه می توانید مشاهده کنید، گواه کیفیت،دقت و مسئولیت پذیری بالای گروه افرو در این عرصه می باشد. ارائه خدمات در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به همراه طراحی گرافیک منحصر به فرد در سطح بین المللی ، هدف اصلی گروه افرو است که به یاری خداوند منان و استفاده از دانش روز آی تی در راه رسیدن به آن گام برداشته است.

طراحی سایت یکی از بروزترین مباحث عصر حاضر است، زیرا با افزایش روزافزون شمار کاربرانی که از اینترنت استفاده می‌نمایند، در چند سال آینده شاهد آن خواهیم بود که زندگی بدون اینترنت غیر قابل تصور است. امروزه اکثر افراد خرید‌های جزئی خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند و سایت های اینترنتی بخشی زندگی روزمره مردم گردیده. اما نکته ای که در اینجا نمایان می‌شود این است که با افزایش تعداد سایتها، رقابت به وجود خواهد آمد لذا همانند دنیای فیزیکی برای پیشی گرفتن از رقبا باید تلاش نمود. گروه افرو مشاور و مجری طراحی و بهینه سازی وب سایت، با درک این نکته و با استفاده از نیروهای جوان و با تجربه فعالیت خود را در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت آغاز نمود. رسالت این شرکت به عنوان یک شرکت طراح وب سایت،‌ افزایش توان رقابتی وب سایتهای ایرانی در محیط تجارت آنلاین و معرفی هر چه بهتر فعالیتهای تجاری می‌باشد.
شرکت افرو با بهره گیری از کارشناسان، مشاوران، برنامه نویسان تجارت الکترونیک و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا خدمات ذیل را ارایه می نماید.:
خدمات گروه افرو :
طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل
طراحی گرافیک وب سایت / UX / UI
طراحی آرم و لوگو
مشاوره تبلیغاتی
مشاوره طراحی وب سایت
مشاوره تجارت الکترونیک

اطلاعات تماس

mood_bad
  • هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.
  • chat
    اضافه کردن نظر
    keyboard_arrow_up